druk offsetowy druk cyfrowy

Polish flagItalian flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagRussian flagDutch flagDanish flagFinnish flagSwedish flagNorwegian flag                                    

Galeria

Ulotki

Ulotki drukowane na papierach offsetowych jak i powlekanych – gramatura zależna od przeznaczenia pracy. Kolorystyka różnorodna – od 1 kolorowych do ulotek drukowanych w CMYK, oraz PANTONE . Uszlachetnianie w zależności od zastosowania: lakier UV, folia matowa i błyszcząca, lakier UV punktowy itp.

 

Broszura

Jest to wyrób poligraficzny w oprawie zeszytowej, o objętości od 8 do 64 stron.

 

Foldery

Rodzaj wydawnictwa, niewielkiego objętościowo służącego dostarczeniu informacji o określonym towarze/usłudze.

 

Katalogi

Katalog – folder, przybierający różne formy reklamowe. Zwykle jest prezentacją firmy, zawierającą spis produktów i usług oferowanych do sprzedaży. Najczęściej używany do prezentacji w lokalizacji firmy, na targach, giełdach bądź wystawach. Katalog może mieć formę książki lub broszury.

 

Książki

Rodzaj wydawnictwa w oprawie miękkiej klejonej lub twardej ze środkami szytymi nićmi.

 

Plakaty

Plakaty drukowane są zwykle na papierach powlekanych (gramatura min. 135 gsm) w pełnym kolorze (CMYK) często z zastosowaniem kolorów dodatkowych i uszlachetnianiem lakierem UV. Plakaty bywają czasami oprawiane w listwy.

 

Notesy

Określona ilość kartek klejonych po jednym boku. Mogą być klejone na spodzie kartonowym lub wklejane w okładkę. Kolejną propozycją jest oprawa w spiralę.

 

 

Teczki

Teczki drukowane są na kartonach jedno i dwustronnie powlekanych lub na papierach powlekanych o znacznej gramaturze. Druk CMYK lub z kolorów PANTONE. Zwykle stosuje się folię błyszcząca lub matowa, często lakier UV punktowy. Do każdej teczki przygotowywany jest wykrojnik.

 

Etykiety

Etykieta to wyrób papierowy przymocowany do produktu w celu zidentyfikowania lub określenia jego zawartości. Często etykiety służą działaniom marketingowym, reklamując produkt przez przyciągnięcie uwagi konsumentów.

Etykiety posiadają różne kształty i różnią się materiałem, z którego są wykonane. Wytwarzane metodami przemysłowymi różnią się też techniką druku, w jakiej zostały wykonane.

 

Naklejki

Naklejka jest kawałkiem folii lub papieru, najczęściej posiadającym samoprzylepne właściwości, co umożliwia jej przyczepienie na powierzchnię płaską.

W zależności od użytego kleju naklejka ma różne właściwości; kleje stałe na trwale utrzymują naklejkę na powierzchni, kleje o budowie mikrosferycznej, umożliwiający przemieszczanie i bezśladowe usuwanie naklejek.

 

Woblery

Woblery, kiwaki czy zawieszki mogą mieć dowolny format i kształt. Mogą także posiadać dowolną kolorystykę. (CMYK, kolory Pantone, kolory metalizowane)…

 

Publikacje z registrami

Wycięte registry to element, który w wielu publikacjach pozwala na łatwiejsze poruszanie się w ich treści, szybkie znalezienie szukanego miejsca.